fbpx

Любиш тікати, а я підкрадатися: Геля Зозуля до Дня закоханих випустила гумористичний трек 

Українська співачка Геля Зозуля презентувала трек “Весела пісня”. Прем’єру артистка приурочила до Дня закоханих. 

Весела пісня — це сатирична казка про те, як дівчина взяла ситуацію в свої руки. Історія розгортається дуже неочікувано, адже все в житті буває.   

Разом з піснею виконавиця випустила відеороботу. Головну роль виконав популярний блогер Тарас Нестеренко. Зйомки відбувалися в самому центрі Києва. Геля Зозуля сподівається, що гумористичний трек та кліп відволіче слухачів від буденності та стане приводом посміхнутися. До речі, виникла пісня, як і багато з синглів співачки — вночі. 

З самого дитинства я перед сном, замість того, щоб лягати спати, складала вірші та пісні чи голосно грала якісь імпровізації на фортепіано. Відтоді багато треків народжувались саме вночі.  

See Also

Прем’єра треку “Весела пісня” та лірик-відео відбулась на офіційному YouTube-каналі Гелі Зозулі

Геля Зозуля — справжня інтернет-сенсація. Її феномен та образ значною мірою сформувався в соцмережах, хоча, звісно, бути артисткою вона планувала ще з дитинства, з часів музичної школи. Навіть вступила в Київську академію музики Глієра, яку закінчила успішно. Відомість прийшла до Гелі Зозулі майже одразу, з релізом треку «КоляГаля» у вересні 2022-го року. Іронічна пісня про подружні стосунки стала справжнім хітом в Тіктоці, набрала шалену кількість користувацьких відео, а кліп, знятий в мальовничих декораціях українського села, зібрав 1.5 мільйони переглядів.

Перейти к содержимому