fbpx

«Іноді корисно дати інтервʼю. Можна згадати про незакінчені справи!» Могилевська розповіла з ким із зірок планує зробити дует

У своєму нещодавньому інтервʼю Наталія Могилевська розповіла, що не встигла презентувати  шанувальникам дует з гуртом Без Обмежень, причиною тому стала повномасштабна війна. 

23 лютого ми стояли у студії із Без Обмежень, з Сергієм Танчінцем і записували неймовірно красивий дует. До речі, треба його закінчити! І в ніч почалось повномасштабне вторгнення, ми забули про все на світі! 

Зізналася співачка.

Також артистка повідомила, що відкрита до нових колаборацій та готова заспівати з молодими виконавцями. 

See Also

За ці два роки  війни в Україні Наталія Могилевська залишається вдома і є невід’ємною підтримкою сили духу українського народу. Співачка допомагає військовим, постраждалим сімʼям, співає у метро, військових частинах, госпіталях. Її вистави «Я вдома», «Доньки» мають успіх у гастрольному турі Україною. Нещодавно сольний концерт артистки «Одне велике серце» зібрав переаншлаг у Палаці Україна, де вона представила пісні, які народилися під час повномасштабного вторгнення: «Я вдома», «Я повертаюсь», «Під ковдрою», «Давай зустрінемо Різдво вдома» та інші. А вже на початку квітня Могилевська вирушає у гастрольний тур з виставою «Доньки» містами України. 

Квитки: https://truskavets.kontramarka.ua/uk/natalia-mogilevska-donki-91367.html

Перейти к содержимому