fbpx

Хлої Кардаш’ян перенесла операцію з видалення пухлини

В останні тижні фанати помітили, що зірка реаліті-шоу Хлої Кардаш’ян носить невеликий пластир на обличчі. У сторіс в Instagram вона розповіла, що їй доводиться прикривати пластиром.

За словами Хлої, якийсь час тому вона виявила на своєму обличчі шишку. Спершу зірка подумала, що це прищ. Але він не проходив цілих 7 місяців. Тоді Кардаш’ян вирішила зробити біопсію у двох різних лікарів.

«Декілька днів потому мені сказали, що мені потрібна негайна операція з видалення пухлини з мого обличчя», — написала вона.

Фото: instagram/khloekardashian

Вона звернулася до Гарта Фішера, хірурга і хорошого друга сім’ї, щоб зробити операцію. На щастя, за її словами, все пройшло успішно і зараз вона відновлюється.

«Ви бачитиме мій пластир, і коли мені дозволять його зняти, ймовірно, ви побачите шрам (і вм’ятину на моїй щоці від пухлини), але до тих пір я сподіваюся, що ви насолоджуйтесь тим, як приголомшливо я роблю ці пов’язки», — написала Кардаш’ян, поділившись фотографіями, на яких вона позує із пластиром.

See Also

Фото:instagram/khloekardashian

Хлої зазначила, що вона схильна до меланоми та видалила її зі спини, коли їй було 19 років.

У сторіс вона також подякувала своїм лікарям за допомогу і подякувала візажисту Ешу К. Холма за те, що він допомагає маскувати шрам.

Перейти к содержимому