fbpx

Дідуся з «Ігри в кальмара» — актора О Ен Су звинуватили у домаганнях

Корейському акторові О Ен Су, який отримав «Золотий глобус» за роль у популярному серіалі «Гра в кальмара», висунуто звинувачення у сексуальних домаганнях.

Прокуратура в Сувоні в п’ятницю повідомила, що вони звинуватили О Ен Су днем раніше. Стверджується, що 78-річний актор недоречно торкався жінки в середині 2017 року.

Жертва подала скаргу на О Ен Су у грудні 2021 року. Влада закрила справу у квітні 2022 року, але знову відкрила її на прохання жертви, повідомляє Yonhap. Сам актор заперечував звинувачення на допиті у прокуратурі.

Актор сказав:

«Я просто тримав її за руку, щоби показати шлях навколо озера. Я вибачився, тому що людина сказала, що не підніматиме шум через це, але це не означає, що я визнаю звинувачення».

Зазначається, що міністерство культури Кореї зняло з ефіру телевізійний рекламний ролик про інновації за участю О Ен Су після висунення звинувачення.

See Also

Нагадаємо, до «Ігри в кальмара» найвідомішою роллю актора в кіно була роль старого ченця у фільмі Кім Кі Дука «Весна, літо, осінь, зима…і весна».

У «Грі в кальмара» від Netflix Ен Су грав найстаршого учасника змагання на виживання і здавався найдобрішим серед решти.

Ця роль принесла йому премію «Золотий глобус» та номінацію на премію «Еммі».

Перейти к содержимому