fbpx

Білявка: все, що потрібно знати про новий фільм Netflix про Мерілін Монро

Трейлер до фільму «Білявка» від Netflix захопив глядачів.

Прем’єра фільму «Білявка» з Аною де Армас у ролі Мерілін Монро відбудеться 28 вересня, що фактично стане єдиним фільмом 2022 року, який отримав рейтинг NC-17.

«Білявка» розповідає про шлях Норми Джин Мортенсон до того, щоб стати голлівудською іконою Мерілін Монро.

Як відомо шанувальникам зірки, життя Мерілін, хоч і здавалося ідеальним, було сповнене жорстокістю, проблем з наркотиками та багато іншого.

1962 року, у віці 36 років, Мерілін знайшли мертвою від передозування барбітуратів.

Фільм, знятий частково у чорно-білому та частково у кольорі, розповість про життя Мерілін перед камерою, а також продемонструє її повсякденне життя з колишніми чоловіками Джо Ді Маджіо та драматургом Артуром Міллером.

Акторський склад «Білявки»

У фільмі «Білявка», який триває майже три години, Ана де Армас грає «старшу» Мерілін, а Лілі Фішер грає зірку у юному віці.

See Also

Шанувальники не соромилися висловлювати своє хвилювання з приводу інших кандидатів на ключові ролі, включаючи Боббі Каннавале в ролі Джо, Едріана Броуді в ролі Артура та Каспара Філліпсона в ролі Джона Ф. Кеннеді, у якого, за чутками, був позашлюбний роман з Мерілін протягом багатьох років.

Джуліанна Ніколсон також отримала роль у фільмі, зігравши мати Мерілін, Гледіс Перл Бейкер Мортенсен Елі. Аллана «Уайті» Снайдера, особистого візажиста Мерілін, зіграє Тобі Хасс.

Де і коли дивитися «Білявку»

«Білявка» дебютує на Netflix 28 вересня. Однак до цього фільм буде показано на Венеціанському кінофестивалі 2022 року, який відбудеться з 31 серпня по 10 вересня.