fbpx

Чим корисний імбир і як правильно його зберігати?

Імбир надає стравам ароматний, пряний смак, а також має поживні властивості та століттями використовувався з лікувальною метою.

Ця рослина відмінно допомагає травленню, може допомогти в боротьбі з застудою або грипом і має протизапальні властивості, тому так багато людей додають імбир у чай при поганому самопочутті.

Щоденне вживання імбиру має безліч переваг для організму завдяки біоактивному гінгеролу.

Це з’єднання допомагає при болях у суглобах, особливо при остеоартриті. Це також може допомогти знизити рівень цукру та холестерину в крові та зменшити біль при менструальних спазмах.

Крім того, відомо, що цей корисний продукт покращує роботу мозку та захищає від хвороби Альцгеймера.

Як зберігати свіжий імбир

Імбир під рукою неймовірно корисний — ніколи не знаєш, коли він тобі знадобиться. Щоб ваш імбир довше залишався свіжим, обов’язково помістіть його в герметичний контейнер для зберігання харчових продуктів або пластиковий пакет, а потім зберігайте в ящику для фруктів та овочів у холодильнику.

Це допоможе зберегти його свіжим протягом місяця, а то й довше.

Як тільки ви почнете бачити зеленувато-блакитні плями плісняви, настав час викинути імбир.

Як зберігати очищений імбир

Після того, як ви очистите імбир від шкірки, термін його зберігання буде меншим, оскільки він піддається впливу кисню.

Просто щільно загорніть очищений імбир у харчову плівку, а потім помістіть у контейнер для фруктів.

При такому зберіганні очищений імбир повинен залишатись свіжим до трьох тижнів, але завжди корисно оглянути його перед використанням, щоб переконатися, що пліснява не з’явилася.

Як зберігати мелений імбир

Мелений імбир зберігається у холодильнику у закритому герметичному контейнері близько тижня.

Чи можна заморозити імбир?

Заморозка імбиру — відмінний спосіб продовжити його свіжість, тому що імбир, заморожений цілком, може зберігатись до п’яти місяців.

Просто обов’язково вимийте і висушіть корінь імбиру перед тим, як його заморозити, і зберігайте його в пластиковому пакеті або контейнері, придатному для морозильної камери.

Найприємніше те, що коли ви готові використовувати заморожений імбир, вам не потрібно турбуватися про його розморожування. Насправді ви можете просто натерти або нарізати заморожений імбир прямо з морозилки.

Перейти к содержимому