fbpx

У відпустку з твариною: що потрібно знати

Якщо ви збираєтеся у відпустку з твариною, ваша поїздка вимагає ретельного планування.

Опитування показало, що 53 відсотки мандрівників беруть своїх домашніх тварин із собою у відпустку, а 42 відсотки зупинилися б лише у готелі, де дозволено проживання з тваринами.

Ось все, що вам потрібно знати, плануючи поїздку:

Основи подорожі з домашньою твариною

Можливо, ви вже забронювали готель чи апартаменти, але вам все одно слід переконатися, що там, де ви зупинитесь, можливе розміщення з домашніми тваринами.

Відрепетируйте

Якщо ця подорож буде довгою, рекомендується привчати тварину до подорожей. Возіть її у переносці або в кріслі. Поступово збільшуйте час. Допоможіть своєму чотирилапому звикнути до дороги.

Перед від’їздом прогуляйтеся

Прогулянка може допомогти розслабити вашого домашнього улюбленця перед посадкою в човен, автобус, літак, поїзд або автомобіль.

Купуйте відповідну переноску

Залізниці та авіакомпанії можуть мати різні стандарти дозволів на перевезення домашніх тварин. Перевірте їхні веб-сайти, перш ніж купувати квитки. Якщо у вас є переноска, ви повинні позначити її своїм ім’ям, контактною інформацією та ім’ям тварини. Ви можете чітко позначити переноску як «Жива тварина», щоб ніхто не переплутав її з іншим багажем.

Комфорт

Допоможіть своєму улюбленцю звикнути до переноски, переконавши його використовувати її. Помістіть туди його улюблену іграшку або ласощі, і дайте тварині відчути себе комфортно всередині.

Документація

Навіть якщо ви подорожуєте своїм автомобілем, дуже важливо переконатися, що у вас є всі необхідні документи. Візьміть із собою медичні записи, інформацію про стан здоров’я тварини та підтвердження щеплень.

Поради щодо поїздки в автомобілі

Не дивно, що поїздка на автомобілі — спосіб подорожі, що найбільш часто вибирається з домашньою твариною, особливо з собаками. Легко взяти собаку на заднє сидіння і вирушити в дорогу. Якщо ви їдете на машині, переконайтеся, що ви:

  • Не залишаєте тварину одну в машині
  • Зробите багато піт-стопів
  • Приготували миски з їжею та водою
  • Взяли з собою повідець та ласощі

Поради щодо подорожі літаком

Якщо ви подорожуєте літаком, найбезпечнішим місцем для вашої тваринки буде салон. Однак, як правило, в салоні можуть перевозитися тільки тварини вагою не більше 6 кг. Ось кілька речей, про які слід пам’ятати:

Проконсультуйтеся з ветеринаром про те, чи слід давати тварині заспокійливе.

Залежно від тривалості польоту заморозьте миску з водою і поставте її в переноску.

Перейти к содержимому