fbpx

Поради мандрівника: ТОП простих способів покращити вашу наступну поїздку

Люди не народжуються мандрівниками. Корисні та практичні навички у сфері туризму приходять лише з досвідом поїздок.

Ось топ порад, щоб зробити подорож легкою та захоплюючою.

Здоров’я

Дуже важливо розуміти, що ваше здоров’я у будь-якій поїздці – це вирішальний чинник. Адже мандруючи дикуном, поправити здоров’я буде дуже складно, особливо у країнах третього світу, а на заході медичні послуги можуть обійтися в копійчину.

Тому, перш ніж кудись відправитися, відвідайте терапевта, стоматолога або інших фахівців, якщо у вас є претензії до свого здоров’я.

Перелік

Перед поїздкою складіть список часто забутих і важливих речей, без яких вам не обійтися в подорожі. Коли збиратимете валізу, орієнтуйтеся за власним списком, і тоді ви точно нічого не забудете вдома.

Підготуйте аптечку туриста

Від дрібних неприємностей у дорозі, на жаль, ніхто не застрахований, тому правильно зібрана аптечка запорука вашого спокою та зекономленого часу у дорозі.

Бронюйте авіаквитки в режимі «інкогніто»

«Змініть» своє місцезнаходження перед покупкою авіаквитків. Регіональні ціни є основним фактором при бронюванні авіаквитків. Залежно від того, де ви знаходитесь, ціна квитка може відрізнятись.

Опитування друзів

Перед від’їздом розпитайте друзів про те, чим вони найбільше люблять займатися в місті, куди ви прямуєте.

Завантажте офлайн карту перед подорожжю

Заздалегідь завантажте карту місця, де ви перебуватимете на Google maps або Maps me. Так ви зможете дізнатися, що знаходиться поряд і швидше зорієнтуватися після прибуття. Офлайн карта дуже допоможе, якщо з якоїсь причини у вас не буде Інтернету.

Екскурсія з місцевим мешканцем

Багато великих міст пропонують екскурсійні послуги, де гідами є місцеві жителі. Ці місцеві жителі можуть дати вам безцінні рекомендації щодо місць, яких немає у туристичних книгах.

Не соромтеся просити про знижку на проживання

Такий варіант можливий, наприклад, при листуванні з власником апартаментів на сайті Airbnb.

Вимкніть миттєве бронювання. Натомість спочатку напишіть повідомлення господареві — уточніть деталі заїзду та попросіть про можливу знижку. Часто власники житла йдуть на поступки, особливо у низький сезон.

Перейти к содержимому