fbpx

VIBRANT LIFE OF WILD HEARTS

Життя у великому місті не стоїть на місці, воно стрімко біжить, а головна героїня нового кампейну бренду WILD HEARTS не відстає від шаленого ритму, а навпаки – дихає з ним в унісон та на повну проживає кожну секунду.

Для створення кампейну свого першого дропу креативна команда WILD HEARTS опинилась на вулицях Мадрида – міста, яке об’єднує в собі діловий характер європейської столиці, вайб іспанської культури, мистецьку і творчу складові. Усе це створює шалену енергетику, яка змушує кожного ловити хвилю. 

Локаціями для зйомки стали вулиці міста, адже саме вони найбільш яскраво передають енергетику. Кожен житель мегаполісу особливий, різносторонній та мультифункціональний: головна героїня кампейну – космополітка з великого міста, яка поєднує у собі одразу декілька амплуа.  Вона і сильна ділова леді, яка керує командою, романтична натура, яка поспішає на побачення, й інтелігентка, яка прямує на виставу в театр. Це демонструють стилістичні прийоми, що використали під час фотозйомки: поєднання вечірніх нарядів з діловими, використання авангардних аксесуарів в комбінаціями з знаковими моделями бренду. 

See Also

Кадри з підземного переходу, метро чи на фоні скульптур Едуардо Чілліда і Пабло Серрано водночас виглядають як едіторіал модного видання або ж як знімок папарацці чи просто момент із реального життя сучасної дівчини, яка біжить безперестану, щоб встигнути все у великому місті.

Перейти к содержимому