fbpx

TWICE x JERRY HEIL – нова зіркова колаборація для сміливих та тендітних

Популярна співачка та авторка пісень Jerry Heil вперше випускає власну колекцію одягу спільно із українським брендом TWICE.

Свою star-power Jerry Heil вирішила використати у модній індустрії, тож тепер численні шанувальники, які обожнюють невимушений та яскравий стиль артистки, можуть не вишукувати схожі речі. Колекція створювалася як творчий проект, це свого роду альбом із улюблених пісень. Речі, які можна носити щодня, та які можна сміливо комбінувати, створюючи кожного разу нове.

Бренд TWICE родом із культурного центру півночі Львівської області, Червонограду – і у своїй назві засновники хотіли передати важливий меседж. У кожній із нас уживаються дві особистості, та в цьому наша гармонія. Бренд хоче показати, як кожна дівчина може бути різною, граючись базовим гардеробом в залежності від настрою та ситуації. TWICE дає вдвічі більше ідей, як виглядати стильно та бути завжди собою.

«…обожнюю, щоб одяг був стильним і виконував свою основну функцію – дарував комфорт! Обрали три мої улюблені кольори: білий , чорний та червоний, який вносить яскравий акцент в монохром. Речі можна класно комбінувати між собою — і як не крути, буде трендово! На кожній речі можна помітити шифр: Hugs by courier. Kiss by post. Це цитата з пісні #ПОШТА , яка стала особливою і для мене, і для слухачів : «Передай обійми хоча б кур’єром, надішли цілунок мені по пошті», — ділиться Jerry Heil.

See Also

«Робота із Jerry Heil була неймовірно цікавою, бо ми бачимо наскільки вона багатогранна. Вона творець та креативна співачка і композитор, та в той самий час вона продюсерка власного лейблу. Весела та іноді замріяна. Романтична хуліганка. Для нас – вона ідеальна героїня TWICE, яка вміє не приховувати свій характер під одягом, а навпаки – підкреслювати всі свої переживання через зовнішній вигляд», — каже дизайнер бренду Таня Дубаніч.

Над кампейном працювала зіркова команда на чолі із стилістом Євгеном Примаченко та fashion-фотографом Ярославом Бугайовим. У дропі представлені джинси розслабленого крою, лонгслів із текстами пісень, оверсайз светр у ромби, сліп спідниця, стильна краватка та сорочка і чорний пуховик з вогняно червоною підкладкою.

Перейти к содержимому