fbpx

Переродження корсетів: чому вони знову модні?

Цей суперечливий предмет одягу 500-річної давнини повернувся.

Троє людей допомагали Кім Кардаш’ян застебнути корсет на сукні від Mugler, в якій вона з’явилася на Met Gala в 2019 році.

Корсет викликав чимало суперечок з його появи понад 500 років тому, перш ніж він вийшов з моди, коли в 1960-х роках почався жіночий визвольний рух.

Потім він повернувся у світ моди у 90-х завдяки культовому корсету з конусоподібним бюстгальтером Жан-Поля Готьє, розробленому для концертного туру Мадонни Blond Ambition Tour у 1990 році.

Перенесемося у 2022 рік, і корсет знову еволюціонував цього разу більш несподіваним чином.

Креативний директор Balmain Олів’є Рустен реконструював корсет, щоб він нагадував металевий бронежилет, у парі з вільними брюками карго або поверх сукні-сорочки.

See Also

Корсети минулих років не були безпечними для носіння, оскільки вони увічнювали нереалістичні очікування краси, порушували розвиток м’язів та викликали проблеми з диханням.

Фактично Кім Кардаш’ян зізналася, що вона «ніколи не відчувала такого болю у своєму житті», як після носіння корсета на Met Gala.

Таким чином, хоча корсет і був відроджений, переосмислені дизайни 2022 покликані демонструвати почуття свободи, що далеко від того, що символізувалося сторіччя тому.

Перейти к содержимому