fbpx

Любить – не любить: новий весняний дроп бренду TWICE

Всього у двох строфах Леся Українка вмістила палітру емоцій, які ми відчуваємо щовесни: «Стояла я і слухала весну. Весна мені багато говорила». Українська весна, дівочі ворожіння, вінки у волоссі, вітер у полі, що колихає ароматні трави, мрії та сподівання, що дарує весняна пора – саме цим надихалася креативна команда бренду TWICE при створенні нового дропу. 

Ромашка є улюбленою польовою квіткою нашого народу, без якої в давнину навесні не обходився жоден букет чи вінок. Про ромашку складено багато красивих легенд та пісень, адже це квітка кохання, символ любові, вірності та сонця. Багато століть дівчата, щоб дізнатись про почуття свого судженого, ворожили на пелюстках ромашки із примовлянням «любить, не любить; поцілує, плюне; до серця притисне, до біса пошле». Наївне зображення ромашки на речах із колекції – це нагадування про те, що кожна людина плекає віру у взаємну любов. 

Біла міні-спідниця з кроем пелюстками, ніжні напівпрозорі лонгсліви та максі спідниці в тон, легкі жилети з принтом ромашки, стильні джинси із декором бахромою та топи й бейсболки із написом «Любить, не любить». Цей дроп – справжня ода весняній ніжності та романтиці. Навіть, якщо ви мешканка великого міста, цей настрій не залишить байдужою. Потрібно лише букет польових ромашок, стильний образ від TWICE та відчуття закоханості. 

https://twice.com.ua/

See Also

https://www.instagram.com/twice.ua/

Перейти к содержимому