fbpx

Бренд ONE BY ONE запустив всеукраїнський проект та реаліті-шоу «Дорога до себе»

One by One вирушає в тур по Україні: спеціально створений фешн-бас від бренду зробить зупинки на тиждень у Дніпрі, Одесі, Львові та Києві, де допоможуть дівчатам, що прагнуть змін, зробити перевтілення та віднайти себе.

Бренд One by One анонсує вихід нової колекції та масштабну кампанію «Дорога до себе», у якій команда прокладає маршрут до стилю жінок, що прагнуть змін. На глядачів чекає перше в Україні реаліті-шоу в Instagram від бренду – це 16 серій, 8 зовсім різних героїнь, які бажали змінити щось в житті, а зміна стилю стала першою відправною точкою в дорозі до себе!

«За майже 9 років існування бренду ми побачили, наскільки трансформації у стилі дарують жінкам відчуття впевненості, радості та рішучості змінювати власне життя. Ми вирішили запустити це реаліті-шоу, аби показати кожній жінці її природну красу та зруйнувати існуючі в суспільстві бар’єри, які часто заважають кожній!», — каже засновниця бренду Лідія Сметана.

Паралельно з виходом шоу, One by One вирушає в тур по Україні. Спеціально створений фешн-бас від бренду зробить зупинки на тиждень у чотирьох містах: Дніпро, Одеса, Львів та Київ. У вас буде можливість побачити нову колекцію, зробити найінстаграмніші фото та виграти 20 000 грн на шопінг від бренду.

See Also

Слідкуйте за розвитком кампанії в Іnstagram бренду, адже наша дорога веде до кожної з вас.

https://www.instagram.com/onebyoneua

Перейти к содержимому