fbpx

Тінкі Вінкі, Діпсі, Ла-Ла та По: вийшов перший трейлер нових «Телепузиків» від Netflix

Сюрреалістичне дитяче шоу відродиться на Netflix. «Телепузики» повернуться на екрани вже наступного місяця.

Британське дитяче шоу «Телепузики», вперше створене у 1997 році психологами Енн Вуд та Ендрю Девенпортом, призначене для малюків до 4 років.

Різнокольорові персонажі, схожі на малюків, з антенами на головах та телевізійними екранами на животі, швидко стали популярними.

Оригінальне шоу «Телепузики» тривало п’ять сезонів, вийшло понад 300 епізодів. Навіть за межами своєї цільової демографічної групи шоу швидко прославилося своїм сюрреалістичним дизайном і іноді викликало дивні суперечки — наприклад, коли телекритик Джеррі Фалуелл звинуватив одного з телепузиків, а саме Тінкі Вінкі, що він «таємний гомосексуал».

Для відродження «Телепузиків» Netflix задіяв більшу частину команди, яка працювала над дитячим шоу і раніше.

Єремія Крейдж, Нік Келлінгтон, Ребекка Хайленд і Рейчел Бейнарт повертаються, щоб знову одягти костюми Тінкі Вінкі, Діпсі, Ла-Ли та По.

Відродженням «Телепузиків» від Netflix займається компанія WildBrain Teletubbies Productions. Кейт Беннеттс, Медді Дарралл, Стівен ДеНюр, Біллі Маккуїн та Майкл Таунер — виконавчі продюсери.

Перший сезон складатиметься з 26 12-хвилинних серій, кожну з яких написала Кетрін Вільямс. Телепузики вийдуть на Netflix 14 листопада.

Дитяче шоу буде доступне у всіх країнах, за винятком рідної для франшизи Великобританії.

Перейти к содержимому