fbpx

Стало відомо, чи запросить Карл III принца Гаррі та Меган Маркл на свою коронацію

6 травня 2023 року у Вестмінстерському абатстві відбудеться коронація Карла III.

Хоча офіційні запрошення на церемонію ще не розіслані, інсайдери повідомляють, що Меган Маркл та принц Гаррі отримають їх, повідомляє Daily Mail з посиланням на власне джерело.

«Гаррі — його син, і Його Величність завжди любитиме його», — сказав інсайдер. Хоча зараз все складно, двері завжди залишатимуться відчиненими».

Інше джерело додало, що дуже малоймовірно, що запрошення буде відкликане, навіть з урахуванням майбутнього випуску мемуарів Гаррі «Запасний».

Дата коронації Карла III призначена на 4-й день народження сина принца Гаррі та Меган Маркл – Арчі.

«Дата була обрана тому, що це незадовго до державного відкриття парламенту, і Чарльз захоче з’явитися як король зі своєю короною і всім церемоніалом», — заявив королівський експерт Том Бауер.

Нагадаємо, минулого тижня Netflix випустив документальний серіал «Гаррі та Меган», у якому 38-річний принц Гаррі та 41-річна Меган Маркл поділилися тим, наскільки вони нещасні, будучи частиною королівської родини.

See Also

В одному з епізодів принц Гаррі розповів, як його батько та старший брат відреагували, коли він сказав їм, що хоче відійти від своїх королівських обов’язків та переїхати до Північної Америки зі своєю дружиною.

«Було жахливо, коли мій брат кричав на мене, а мій батько говорив речі, які не були правдою, а моя бабуся тихо сиділа і ніби приймала все це», — сказав принц Гаррі в серіалі.

Крім того, Гаррі розповів, що після того, як його мати, принцеса Діана, померла 1997 року, він почував себе відчуженим.

Перейти к содержимому