fbpx

КИЇВСЬКІ КАШТАНИ У КОЛЕКЦІЇ JEWELRY LAB

Київські каштани – скільки образів наша уява малює в голові, спогадів та асоціацій про цвіт дерев навесні, про пісні й вірші, в яких оспівані вони, про Київ. Один із незмінних символів міста, який так любить кожен, хто хоч раз бачив місто в каштанову цвіті. Віками різноманітні історичні чи екологічні перипетії намагались нашкодити цим кремезним деревам, але кияни, для яких каштани є свого роду обереги, щодуху оберігають їх від всіх негараздів, плекають і дбають про появу нових саджанців, бо, беззаперечно, без каштанів важко уявити місто – Київ точно буде не той.

Яскраво-зелене листя, неймовірний білий і рожевий цвіт й ґрона плодів каштанів надихали людей на створення витворів художнього, музичного, навіть кондитерського мистецтв, цього разу символ Києва надихнув JEWELRY LAB на ювелірні творіння, які разом складають колекцію «Київські каштани». Для дизайнерів та ювелірів бренду дерева є безкінечним знаком, який об’єднує минуле і теперішнє, і яке так само хочеться нести із гордістю в майбутнє. Тому золотий каштан, який став центральною фігурою лінійки, має стати тим самим знаком, який щодня буде нагадувати про цінності, які кожного дня ми маємо берегти і просувати вперед.

Основу лінійки складають різноманітні прикраси, в які тим чи іншим чином вплетений образ каштану: це сережки й каблучки з шипами, які нагадують ті, якими вкрита оболонка, що ховає плід каштану, намистини з каменю тигрове око, схожі на самі плоди, а також довгі золотисті ланцюжки. Окремої уваги варті позолочені підвіси у формі напіввідкритого плоду каштана, адже команда бренду наділила їх особливим значенням: каштани завжди були оберегом, символом моці й внутрішньої енергії, так само і кулон має стати особливим оберегом для жінки, який буде вказувати на її силу, що поєднується з особливою жіночністю.

Перейти к содержимому