fbpx

Як прикрасити будинок до свят, не витративши купу грошей

Вам не потрібно витрачати купу грошей, щоб прикрасити свою оселю до свят. Насправді, у вас, мабуть, вже є більшість необхідного декору.

Якщо ви вже замислюєтеся, як прикрашатимете свої будинки у святковий сезон, ось основні поради щодо декору, які ви можете використати.

Використовуйте багато соснових шишок

Прикрашай будинок органічними матеріалами, такими як соснові шишки. Їх можна декорувати в гірлянди, у різдвяний вінок і навіть використовувати для посилення запаху, щоб будинок пахнув як сосновий ліс.

Прикрасьте цукерками

Використовуйте целофанову обгортку, щоб зробити гірлянду, або накрити пінопластовий конус для гарної прикраси.

Створіть засніжений вигляд

Щоб флокувати різдвяну ялинку або гірлянду, вам знадобиться порошок, що флокує (або кокосова стружка), пульверизатор з водою і сито. Оббризкайте гілки водою, бризкайте штучний «сніг», потім оббризкайте ще раз, щоб закріпити його.

Спробуйте додати їжу до святкового декору

Ми говоримо не тільки про пряникові будиночки. Посипте горіхи або фрукти блискітками, щоб використовувати їх у різдвяному декорі, як святкові прикраси або прикріпити до вінків.

See Also

Додати свічки

Коли справа доходить до світла — поставте 12 свічок на столі або повісьте кілька ліхтарів над відкритим простором для зігрівання.

Пам’ятайте, що запах важливий

Додайте в декор ароматні предмети, такі як гвоздика та палички кориці, або поставте на вогонь каструлю з безліччю спецій (аніс, кориця, гвоздика), апельсиновою цедрою та сосновою шишкою, щоб у вашому будинку пахло Різдвом.

Знайдіть нові способи освіжити декор

Вам не обов’язково зберігати звичне розміщення меблів або розставляти одні й ті ж прикраси в тих самих місцях з року в рік. Переставте меблі, додайте більше подушок та покривал. Заберіть прикраси, які вам більше не підходять.

Перейти к содержимому