fbpx

Автоледі на замітку: лайфхак для розморожування зледенілого лобового скла

Одна з проблем, що ускладнює життя автомобіліста взимку, – лід на лобовому склі.

Саме зледенілі вікна бувають причиною того, що власник залишає машину на паркувці та поспішає на зупинку громадського транспорту, адже знімати лід довше.

Деякі водії обирають інший варіант — скористатися лайфхаком із виливанням гарячої води на лобове скло, але це може завдати більше шкоди, ніж користі. Скло може тріснути внаслідок зміни температури.

Але чи є спосіб прискорити набридливий процес розморожування скла?

Користувачка TikTok на ім’я Сара Дойч нещодавно поділилася блискучою порадою щодо розморожування лобового скла.

Як виявилося, проста зміна положення ваших сонцезахисних козирків може допомогти у цій справі.

На відео, опублікованому в TikTok, Сара пояснила, як автомобілісти повинні опускати козирки у нижнє положення під час розморожування лобового скла.

Для початку ви повинні пустити гаряче повітря в скло, але переконайтеся, що козирки опущені, ніби крізь них світить низьке сонце.

В результаті ви виявите, що процес розморожування пришвидшується.

@saraedeutsch Teen drivers need to know this! Frozen windshield are about to be a thing with all the cold and snow #winter #buffalosnowstorm #winterweather #snow #teendriver ♬ original sound — Sara Deutsch

Вона пояснює:

«Якщо у вас лобове скло вкрите інеєм, обов’язково опустіть козирки, щоб зупинити поток повітря і викликати більш швидке розморожування лобового скла. Якщо ви опустите сонцезахисний козирок, він створить блокування і скло розморозиться швидше».

Перейти к содержимому