fbpx

Збільшуємо губи без ін’єкцій за допомогою контурингу

Ін’єкції філером – не єдиний варіант надання губ додаткового об’єму.

Ви також можете використовувати косметику для створення видимості більш об’ємних губ.

Очевидно, що це тимчасовий ефект, і ваші губи насправді не зміняться у розмірі, але цей варіант є швидким та безболісним.

Ось як правильно підкреслювати губи, щоб зробити їх соковитішими.

По-перше, вам потрібно вибрати правильний колір олівця для губ. Якщо ви збираєтеся використовувати яскраву помаду (наприклад, червону, ягідну, пурпурну), виберіть олівець для губ, який поєднується з помадою.

Якщо це нюдовий відтінок, ви повинні підібрати олівець на один-три тони глибше або темніше, але не більше.

Почніть малювати контур трохи вище зовнішнього краю вашої природної лінії губ прямо над тим місцем, де починається кольорова частина губи.

Почніть із зовнішнього куточка однієї сторони та проведіть лінію до середини. Повторіть з іншого боку, щоб лінії зустрілися в арці купідону.

Після того, як ви створили цю зовнішню лінію, візьміть пензель для губ і злегка розтушуйте олівець вниз на губи, залишивши видимим зовнішній край.

Цей трюк допомагає зробити так, щоб все виглядало природно, але при цьому зберігається ілюзія тіні на губах, яка робить їх більш пухкими.

Як тільки ви закінчите контуринг, нанесіть вашу улюблену помаду.

Майте на увазі, що зволожені губи завжди будуть виглядати більш пухкими, ніж сухі.

Перед тим, як взяти в руки косметику, досить просто видалити шкіру, що омертвіла, скрабом для губ, а потім нанести кілька шарів зволожуючого бальзаму, і ваші губи здаватимуться більш соковитими.

Перейти к содержимому