fbpx

Як виглядає 27-річний хлопець, що вколов 31 мілілітр філлера в губи

27-річний Алан Джексон зізнався, що залежний від «уколів краси».

На сьогоднішній день у його губах близько 31 мл філера, а також різна кількість у щоках, щелепі, носі та підборідді.

За словами Алана, косметологи відмовляються записувати його на прийом, тому що його губи вже надто великі. Джексону відмовляють у збільшенні губ навіть за умови, що він підпише документ про відмову від будь-якого права на судовий позов, якщо щось піде не так.

Тому він навчився робити ін’єкції самостійно. Алан витратив 1740 євро на навчальний курс, щоб навчитися робити ін’єкції філерами в губи.

При цьому хлопець працює шеф-кухарем будинку для літніх людей у Великій Британії.

За його словами, він почав збільшувати губи, коли йому було 20 років. З того часу Алан Джексон не може зупинитися.

Фото: соцмережі Алана Джексона

«Я сказав би, що це залежність. Як тільки я вколюю наповнювач, я почуваюся чудово. Кожні шість тижнів я вводжу філери в губи та щоки. Якщо я дозволю філлеру розчинитися, мені знадобиться підтяжка обличчя, тому що шкіра сильно розтяглася», — сказав він.

У розмові з Sun Алан зазначив, що після того, як він навчився самостійно збільшувати губи, він витрачає набагато менше грошей.

«Я платив по 800 євро кожні шість тижнів, тепер я можу зробити все за 200 євро. Я не хочу робити будь-які операції на обличчі, оскільки я можу досягти бажаного зовнішнього вигляду за допомогою філера. Але я б хотів, щоб мої зуби були білішими, а також зробити бразильську підтяжку сідниць».

Перейти к содержимому