fbpx

Життя в аб’юзивних стосунках: співачка REYA презентує трек «Не того обрала»

Співачка та героїня фільму «Довга Доба» Алана Бадоєва  REYA (Анастасія Рей) презентує свій новий сингл «Не того обрала».

Трек «Не того обрала» розповідає історію дівчини, яка зробила свій неправильний вибір. У стосунках зі своїм хлопцем вона розуміє, що опинилася в аб’юзивних стосунках. Вони приймають спільне рішення розійтися, оскільки у них почалися не нормальні стосунки, які вичерпали себе настільки, що тяжко розгледіти червону лінію між болем та коханням. Їм пощастило зробити цей вибір, оскільки насправді у більшості випадків люди не можуть розійтися через взаємозалежність й тоді вони не можуть бути, як разом, так і окремо від одне одного.

Цим треком REYA показує подорож у лабіринт людських емоцій та внутрішніх конфліктів. Це історія про те, як легко можна загубити себе у стосунках, забути своє справжнє «я» та опинитися в полоні власних ілюзій.

«Коли ми закохуємося і не знімаємо рожеві окуляри, ми можемо не бачити справжньої сутності людини. У нас все добре, ми щасливі й не уявляємо себе без другої половинки. Але з часом настає момент, коли кохання перетворюється на почуття болю і ми говоримо найріднішій людині мамі: “Я не того обрала”», –  розповідає REYA.

Разом з новим синглом, співачка презентує однойменну відеороботу в якій прихованими сенсами й розповідається історія про неправильний особистий вибір.  Головна героїня, ніжна та вразлива дівчина, втрачає своє справжнє «я» у вихорі взаємозалежних стосунків. Вона створює власний світ ілюзій, де кожен момент здається ідеальним, а кожне слово –відлунням справжнього кохання.

See Also

«Вже традиційно для мене, кліпи містять елементи хореографії. Я довго займалася танцями й мені зручніше передавати свої емоції танцювальною мовою тіла, адже  танцівник може без проблем передати потрібну йому емоцію. Тому в кліпі «Не того обрала» й відображений хореографією весь біль від аб’юзивного кохання й прийняття неправильних рішень», – коментує Анастасія.

Нагадаємо, що декілька місяців тому REYA презентувала акустичну версію свого ремейку на хіт «Любий, кохай мене». Офіційний ремейк на «Любий, кохай мене» вже встиг завоювати прихильність сотень тисяч українських слухачів.

Перейти к содержимому