fbpx

“Обіцяла” — творча колаборація від Маші Кондратенко та VOLIANSKA

Українська співачка стала автором пісні для юної артистки

Молода та талановита співачка VOLIANSKA представляє свою другу пісню «Обіцяла». Автором треку стала відома виконавиця та автор пісень Маша Кондратенко, яка додала композиції сучасного народного настрою та позитиву.

«Обіцяла» — це весела пісня про кохання, почуття та відносини, яка розповідає історію дівчини, яка у жартівливій манері обіцяє мамі та подружкам-дівчатам більше ніколи не ходити до хлопця. Але цей “серцеїд” дуже подобається виконавиці, і вона мріє бути з ним разом. Рядки пісні точно передають емоції та почуття героїні:

“Ой, дівчата, що робити…

Він такий, що неможливо розлюбити…
         Обіцяла, обіцяла більш до нього не піду,
         Ой шукала, я кохання, а знайшла тільки біду!»

До прем’єри пісні був відзнятий танцювальний кліп, який дає впевненість, що відео може стати справжнім трендом у TikTok. Яскраві танцювальні рухи та захоплююча атмосфера кліпу обов’язково приваблять багатьох користувачів соцмереж і забезпечать йому вірусне поширення. Хореографом-постановником став Ростислав Сидоренко. Режисер кліпу — Данило Желдак, який раніше працював над першою відео роботою VOLIANSKA «Принцеса». Його професійний підхід та креативне бачення додали кліпу «Обіцяла» особливого шарму та динаміки. Участь у зйомках прийняла молодша сестра співачки Мілана Волянська.

“Події кліпу розгортаються у фантазійному світі, створеному уявою маленької дівчинки. Вона вигадує романтичну історію, де кожна деталь і персонаж відображають її мрії та бажання. Глядач поступово занурюється в цей вигаданий світ, переживаючи всі події разом із дівчинкою. Кожна картина кліпу відображає певну історію та свої сенси, а які саме дивіться в нашій відео роботі!”, — коментує режисер Данило Желдак.

Вихід нової пісні VOLIANSKA «Обіцяла» — це ще один яскравий момент у кар’єрі співачки, який демонструє її талант і здатність створювати хіти. Трек вже доступний на всіх музичних платформах, тож не пропустіть можливість послухати його та подивитись кліп.

Перейти к содержимому