Ледве врятували: Даша Астаф’єва розповіла про операцію

Від хвороби, на жаль, не застрахований ніхто, час від часу хворіють і зірки, адже вони такі ж люди, як і ми. Українська актриса, модель і співачка Даша Астаф’єва розповіла фанатам про жахливу ситуацію, яка з нею сталася.

Так, артистка поділилася, що у неї стався внутрішній крововилив. За словами Даші, ніщо не віщувало біди – заболів живіт, проте зірка списала це на критичні дні, які мали бути за планом. Тому Даша почала пити знеболюючі.

«Два дні у мене болів живіт. Болів планово (хлопчики, вибачте, знаю) тому, так само планово я пила знеболюючі засоби. Всі ці два дні я провела у справах: зустрічі, зйомки, переговори, плани, інтерв’ю та збори у перемішку з підготовкою. Пила таблетки, які практично не допомагали, і посилалася на те, що втомилася, перенервувала, і ось, будуть вихідні, я відпочину, полежу», — почала свою розповідь Астаф’єва.

Вночі біль лише посилився, та Даша їхати до лікарню відмовлялася. Тим більше у артистки вранці було дві важливі зйомки, і вона не хотіла підвести людей.

«Наступне, що я пам’ятаю, коридор лікарні та всі кола пекла, які тільки може пройти людина, яка не в змозі пояснити, що з нею, що у неї болить. Всі перевірки та огляди мужньо перенесла, а лікар, яка діставала зонд, сказала, що впевнено можу ковтати шпаги на сцені цирку», – розповіла Даша.

Та артистці ставало дедалі гірше. Коли її направили до іншого відділення, з’ясувалося, що у Даші внутрішній крововилив.


Читайте еще

«Мені пощастило. Я жива. Лікар, до якого я потрапила, тепер мій герой! Олена Миколаївна, як мама, взяла мене за руку і пообіцяла, що все буде добре. Три дні тому мені зняли шви і підтвердили, що так і є. Сьогодні, коли вже змогла вивчити всю інформацію по цій темі… я розумію, що це чудо! Мені неймовірно пощастило», — зазначила Даша.

Виконавиця наполегливо попросила прихильників не ставитися до свого здоров’я безвідповідально і берегти себе та своїх близьких.